BALSAM DO BRODY

ŚREDNI CHWYT &

NATURALNY WOSK

balsam do brody 60 ml

nadaj naturalny kształt

swojej brodzie

Został zaprojektowany z myślą o zmiękczeniu i odżywieniu każdego typu brody. Balsam poprawia kondycję włosów brody. Naturalne składniki balsamu doskonale pielęgnują brodę, ale także nawilżają i odżywiają skórę pod nią.
Wyjątkowy, przyjemny zapach, utrzymuje się przez wiele godzin. Jego kompozycja została wzbogacona o nuty korzenne oraz lawendowe, które współgrają z naszym olejkiem do brody DRWAL.

119,90 zł

STYLOWO!

nadaj naturalny kształt

swojej brodzie

Pielęgnacja brody to rzemiosło, a profesjonalne narzędzie to konieczność w rękach prawdziwego rzemieślnika. Podobnie jak garncarz, który starannie i cierpliwie kształtuje swoją pracę, nasz balsam do brody jest naszą perłą poświęconą mistrzom zarostu. Bogaty w wysokiej jakości wosk i oleje, zmiękcza, nawilża i pomaga w kształtowaniu Twojej brody.

Połączenie naturalnego wosku pszczelego, oleju konopnego i oleju z kiełków pszenicy pozwala na zaspokojenie potrzeby znalezienia idealnego produktu do pielęgnacji męskiej skóry i zarostu. A to wszystko w towarzystwie nut korzenno – lawendowych.

1142571C-E3D7-41F1-897D-D5559A811EF7

„Naturalny skład, przyjemny i łatwy w rozprowadzaniu na włosach brody. Wiele godzin wytrzymuje ułożenie i cały czas dobrze pachnie. Czego chcieć więcej?” – Adrian D.

„Przetestowałem już kilka, ale ten jest moim ulubieńcem. Ten zapach uwielbia także moja dziewczyna, więc plus dla obojga ;)” – Mariusz K.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI​

NA PIERWSZE ZAKUPY

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

dołącz do nas

zapisz się na newsletter