Tamtego wieczoru, kiedy mój mężczyzna dopytywał się mnie jak można zachować taki przyjemny efekt na skórze, pierwszą rzeczą jaka mi przyszła do głowy, był oczywiście krem. Ale wtedy zastanowiłam się dokładniej… jaki?  

Jakiego kosmetyku powinien używać mężczyzna, żeby jego twarz wyglądała jak po domowym SPA i przy okazji zachowałaby miękkość na dłużej? Nawilżającego? Odżywiającego? A może regeneracyjnego?

A może od razu wszystkich trzech… na raz?

Ponieważ większość mężczyzn nie wie jaki ma typ skóry i czego ich skóra oczekuje, ciężko im wybrać dedykowany dla nich produkt. A już na pewno nie przekonają się do stosowania kilku różnych, jeden po drugim.

Większość kremów jest albo nawilżających, albo odbudowujących, albo w ogóle uniwersalnych. Ich skład ma jedno określone zadanie albo są one „do wszystkiego”.

Stworzyłam więc krem, który ułatwia wszystkim życie. Kobietom i mężczyznom. Dzięki niemu nie musisz się zastanawiać, czy ten krem jest dla niego odpowiedni. Bo jest. Zadaniem tego kosmetyku jest nawilżanie, odżywianie i regeneracja. To agent specjalny do zadań zwykłych i skomplikowanych. Do skóry normalnej jak i wrażliwej.

Krem na noc to lekka, bogata w składniki aktywne formuła. To krem z głównym przeznaczeniem na wieczorową porę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować go także w trakcie dnia. Jest po brzegi wysycony naturalnymi składnikami, które całościowo dbają o męską twarz.

Naprawia to, co wymaga odbudowy. Nawilża tam, gdzie skóra pilnie potrzebuje wody. Odpowiada skórze na jej aktualne potrzeby i zabezpiecza ją na przyszłość.

Potrzebuje nawilżenia?
Pierwsze oznaki starzenia?
Coś ostatnio skóra nie jest w formie?
Żaden problem!

Krem na noc nie zadaje pytań, tylko działa na wielu frontach jednocześnie. Utrzymuje skórę w dobrej kondycji i każdego dnia poprawia jej stan. Dba o to, co latami potrafi być zaniedbane. Jest wydajny, skuteczny i stworzony z myślą, aby męska pielęgnacja była prosta. Ma delikatny męski zapach i szybko się wchłania.

To odpowiedni kosmetyk dla każdego faceta, w każdym wieku. Skóra po nim jest miękka, nawilżona i wyraźnie odżywiona. Poprawia się jej wygląd i kondycja. Twój mężczyzna może użyć kremu na noc na dowolną część ciała. Świetnie sprawdzi się w miejscach, które potrzebują solidnej dawki nawilżenia czy regeneracji – suche łokcie, szorstkie pięty. Serio? Serio! Nie takie miejsca ten krem odwiedzał, a te pomysły pochodzą od samych naszych klientów.

Krem na noc sprawdza się dobrze jako kosmetyk po goleniu. Szybko nawilży i zregeneruje męską twarz. Złagodzi podrażnienia, przyspieszy gojenie mikro ran, zmniejszy zaczerwienienia.

Krem na noc łączy w sobie olbrzymią moc 3 różnych kosmetyków. Dzięki temu całościowo dba o skórę Twojego mężczyzny i utrzymuje ją w zdrowej, dobrej kondycji.

Czy mój mężczyzna znalazł odpowiedni dla siebie kosmetyk, po którym jego skóra jest miękka i zadbana jak do domowych pielęgnacyjnych zabiegach? Tak. I Twój też znajdzie. Podaruj mu krem na noc!

 

Wykorzystaj specjalną ofertę i kup krem na noc 15 % taniej!

Krem na noc kupisz TUTAJ.

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Have no product in the cart!