Wydawać by się mogło, że woda i mydło to podstawa higieny. Bezpieczne połączenie, stosowane przez ludzi od lat. Ale fakty są takie, że kostka mydła nie służy skórze, tym bardziej skórze twarzy.

Mydło to najprostszy kosmetyczny twór na świecie. Żeby je zrobić wystarczy jakiś tłuszcz (np. olej z oliwy z oliwek) i ług (najczęściej wodorotlenek sodu). I właśnie ten ług nie jest dla skóry korzystny.

Po połączeniu tych dwóch substancji, czyli tłuszczu i ługu, otrzymuje się mydło o zasadowym odczynie. To są prawa chemii, niezmienne i proste. Tylko, że ludzka skóra ma odczyn kwaśny, nie zasadowy. I po umyciu skóry twarzy mydłem, dochodzi do zaburzenia działania i równowagi skóry.

W dużym uproszczeniu: stosowanie mydła podwyższa pH naskórka. W efekcie, następuje zaburzenie  budowy i działania naturalnego płaszcza ochronnego skóry.

Przez to, że płaszcz ochronny staje się dziurawy, woda ze skóry ucieka. Skóra próbując ją zatrzymać, zaczyna wytwarzać spore ilości tłuszczu. W konsekwencji twarz zaczyna się przetłuszczać.

Do tego korzystając z okazji, mikroorganizmy zaczynają się rządzić. Ponieważ otrzymują lepsze warunki życia niż przed stosowaniem mydła, pojawia się trądzik i inne wypryski.

Twój mężczyzna wpada w błędne koło, o którym nawet nie ma pojęcia. Myje twarz, twarz się coraz bardziej przetłuszcza, więc myje ją znowu. Wtedy ona jeszcze bardziej się przetłuszcza… i w konsekwencji tego tłuszczu jest 2 razy więcej.

Jeśli mydła zaczyna używać np. nastolatek borykający się trądzikiem, sprawa też nie wygląda za ciekawie. Skóra jest wizualnie (przez chwilę) umyta, ale bakterie szaleją jak na dobrej imprezie, budując nowe trądzikowe obozy; płaszcz wodno-lipidowy jest w rozsypce, przez co skóra przetłuszcza się na potęgę; a na to wszystko zaczynają tworzyć się wągry…

Dzieje się nieciekawie – można powiedzieć.

W takim razie jeśli nie mydło, to co? Skoro większość kosmetyków do mycia twarzy dla mężczyzn zawiera agresywne SLS-y?

Odpowiedź jest TUTAJ. To żel do mycia twarzy i brody.

Ten kosmetyk jest czymś więcej niż żelem do mycia. To odpowiedź na męskie skórne problemy. Na przetłuszczającą się twarz, rozszerzone pory, wypryski, trądzik, suche miejsca, łuszczącą skórę a także wszystko tego, czego gołym okiem nie widać.

Żel jest kosmetykiem wielozadaniowym. Znajdziesz w nim aż 6 łagodnych substancji myjących, dzięki którym skóra twarzy Twojego mężczyzny będzie bezpiecznie umyta i zadbana. W żelu znajduje się także wiele naturalnych składników, które zadbają o stan płaszcza ochronnego skóry; będą działały przeciwbakteryjnie; nawilżą i odżywią twarz w trakcie mycia; zwężą pory skóry; wyrównają koloryt; pomogą w regeneracji po goleniu; pomogą w walce z trądzikiem; zmniejszą zaczerwienienie twarzy.

Żel nadaje się do stosowania przez mężczyzn, którzy się golą, jak i brodaczy. Żel świetnie myje i pielęgnuje włosy brody. Nadaje im miękkości, zapobiega kruszeniu. A pod brodą nawilża skórę twarzy, zmniejsza swędzenie i nie pozwala, żeby skóra zaczęła się łuszczyć.

Żel jest bezpiecznym i specjalnie zaprojektowanym kosmetykiem, żeby zadbać o męską skórę i dawać jej to, czego potrzebuje. Ma czarny, smolisty kolor, który nie barwi, za to naturalnie oczyszcza.

Jest numerem 1 w naszej sprzedaży, a klienci mówią o nim tak:

„Ten zapach uzależnia!”

„Bardzo dobry kosmetyk do mycia. Po jego użyciu skóra jest miękka, nie ma efektu ściągnięcia. Stosując go przez miesiąc zobaczyłem jak się zmieniła. Przestała się tak przetłuszczać, zmniejszyły się pory i nie mam wyprysków po goleniu”

„To pierwszy kosmetyk, który mój mąż używa. Ten czarny kolor na początku go zdziwił, ale dzięki niemu i temu zapachowi, systematycznie go stosuje.”

„Super mycie i świetne efekty. Skóra jest inna, bardziej zadbana, przestałem się świecić.”

„W życiu nie pomyślałbym że to polski produkt. Świetne działanie, boski zapach. Jestem zachwycony działaniem i efektami. Zero świecenia, skóra gładka i zdrowa.”

„Mam AZS i to skóra dyktuje mi co mogę używać a co nie. Bałem się czy taka duża ilość składników aktywnych jej nie wkurzy, ale nie wkurzyła. Stosuję ten żel od roku, moja skóra go bardzo lubi i dobrze reaguje.”

„W końcu coś dla mężczyzn, co działa!”

Tak to wygląda.

Jeśli Twój mężczyzna stosuje mydło w kostce do mycia twarzy, albo nie stosuje niczego – podsuń mu ten żel do mycia. Opowiedz mu o tym produkcie, powiedz jak ma go używać i dlaczego. Opowiedz mu o mydle i dlaczego nie powinien stosować go zbyt często.

Specjalnie dla Ciebie, przygotowałam kod rabatowy, z którym żel kupisz o 15% taniej.

Pomóż swojemu mężczyźnie rozpocząć prawdziwą, męską pielęgnację. Bezpieczną dla jego skóry. Skuteczną i przynoszącą zamierzone efekty. Zacznij od prawidłowego oczyszczania z bezpiecznym dla męskiej skóry kosmetykiem.

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Have no product in the cart!