Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

- naturalne włosie dzika -

Beard must go on...

naturalny kartacz do brody

KARTACZ DO BRODY

69,90 zł

- spakowany w ozdobny karton

Kartacz do brody to profesjonalne narzędzie służące do pielęgnacji zarostu, które powinno się znaleźć w rękach każdego Brodacza.
Jego używanie zapewnia doskonały wygląd brody – pomaga w jej modelowaniu, ułożeniu oraz znacznie poprawia kondycję skóry pod brodą. Dzięki kartaczowi wykonujesz masaż skóry i pobudzasz krążenie, wzmacniając w ten sposób cebulki włosów. Kartacz pomaga także w oczyszczeniu skóry pod brodą z martwego naskórka.
Nasza szczotka jest wykonana z naturalnego bukowego drewna i posiada włosie dzika, które najlepiej pielęgnuje męską brodę. Włosie dzika ma średnią twardość, jest przyjemne w kontakcie ze skórą oraz działa antystatycznie. Kartacz nadaje się do użytku dla każdej brody – zarówno krótkiej jak i bardzo długiej.

kartacz do brody z włosia dzika
kartacz do brody

- naturalne włosie dzika -

Beard must go on...

Kartacz to szczotka do brody, który jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli zarostu – zarówno tych wielkich i bujnych, jak i małych i aspirujących. Kartacz do brody to podstawowy przyrząd każdego mężczyzny „z wąsem”. Jest narzędziem, które zapewnia imponujący, zdrowy i wypielęgnowany wygląd. Dzięki temu prostemu atrybutowi, łatwo zadbasz o swój zarost, nadasz mu pożądany wygląd i wzmocnisz cebulki, wspomagając porost włosa.

- poznaj pozostałe produkty KANN

Sprawdź nasze media społecznościowe

Logowanie

NIE MASZ KONTA?