KARTACZ DO BRODY

Kartacz do brody to profesjonalne narzędzie służące do pielęgnacji zarostu, które powinno się znaleźć w rękach każdego Brodacza.

Jego używanie zapewnia doskonały wygląd brody – pomaga w jej modelowaniu, ułożeniu oraz znacznie poprawia kondycję skóry pod brodą. Dzięki kartaczowi wykonujesz masaż skóry i pobudzasz krążenie, wzmacniając w ten sposób cebulki włosów. Kartacz pomaga także w oczyszczeniu skóry pod brodą z martwego naskórka.

Nasza szczotka jest wykonana z naturalnego bukowego drewna i posiada włosie dzika, które najlepiej pielęgnuje męską brodę. Włosie dzika ma średnią twardość, jest przyjemne w kontakcie ze skórą oraz działa antystatycznie. Kartacz nadaje się do użytku dla każdej brody – zarówno krótkiej jak i bardzo długiej.

 

Kartacz to szczotka do brody, który jest przeznaczony dla wszystkich właścicieli zarostu – zarówno tych wielkich i bujnych, jak i małych i aspirujących. Kartacz do brody to podstawowy przyrząd każdego mężczyzny „z wąsem”. Jest narzędziem, które zapewnia imponujący, zdrowy i wypielęgnowany wygląd. Dzięki temu prostemu atrybutowi, łatwo zadbasz o swój zarost, nadasz mu pożądany wygląd i wzmocnisz cebulki, wspomagając porost włosa.

KARTACZ DO BRODY

Szczotkowanie brody jest bardzo istotną kwestią w pielęgnacji zarostu, która pozytywnie wpływa na kondycję włosów: poprawia cyrkulację krwi, stymuluje cebulki włosów, usuwa martwy naskórek po brodą oraz pomaga w nadaniu brodzie pożądanego kształtu.

  • Lepiej nie wyparzaj kartacza w gorącej wodzie. Takim zabiegiem szybko go zniszczysz i pozbawisz włosia.
  • Po każdorazowym użyciu kartacza, uderz go o swoją dłoń drewnianą częścią. W taki sposób szybciej pozbawisz go zanieczyszczeń, które zebrał z Twojej brody i skóry.
  • Szczotkę myj nie częściej jak co 3-4 miesiące. Jeśli będziesz to robił częściej, pozbawisz drewnianą część impregnatu.
  • Kartacz myj wyłącznie pod letnią wodą, dodając kilka kropel szamponu lub najlepiej żelu do mycia twarzy i brody. Intensywnie go wyszoruj. Taki zabieg doskonale go oczyści, a żel dodatkowo zadziała antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo.
  • Świeżo umyty kartacz odłóż włosiem w dół na suchy ręcznik i pozostaw do całkowitego naturalnego wyschnięcia.
  • Jeśli posiadasz więcej jak jedną szczotkę, możesz wyczyścić swoje kartacze pocierając je o siebie włosiem. T taki sposób usuniesz pozostałości martwego naskórka ze szczotki oraz wyciągniesz z nich sporo martwych włosów.

Kartacz posiada naturalnie nieregularną wysokość włosia, dzięki czemu nadaje się do pielęgnacji każdej brody.

Używaj kartacza minimum 2 razy dziennie –  rano i wieczorem. Najlepiej, jeśli przed nałożeniem kosmetyków, umyjesz dokładnie brodę żelem do mycia twarzy i brody a następnie ją przeczeszesz. Następnie zastosuj olejek i balsam i ponownie przeczesz brodę, nadając jej pożądany kształt.

Pamiętaj, aby myć i dezynfekować szczotkę! Dzięki temu, Twoja broda i skóra pod nią będzie zawsze czysta.

OPINIE O PRODUKCIE : KARTACZ DO BRODY

BRAK OPINII O PRODUKCIE KARTACZ DO BRODY - NAPISZ PIERWSZĄ

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Szukasz czegoś ciekawego?

Sprawdź specjalnie wyselekcjonowane produkty, które mogą Ci się spodobać.

PRODUKTY POLECANE DLA cIEBIE

nIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nas ekspert Ci może pomóc

DARMOWA DOSTAWA

ZA 0 ZŁ DOSTAWA DO PACZKOMATU

do odwołania