KREM POD OCZy

energetyzujące & mocne

spojrzenie

KREM POD OCZY

wielka moc

w małym opakowaniu

Skóra nie wielbłąd, pić musi i nie pogardzi czasem także odrobiną czegoś mocniejszego. A dokładnie tym kremem pod oczy z energetyzującymi składnikami. Dzięki nim Twoja skóra zyska świeży, wypoczęty wygląd, pożegna cienie oraz niechciane opuchlizny. Możesz go nałożyć tylko w okolice oczu lub w sytuacji kryzysowej (każdemu zdarza się zarwać noc…) zastosuj na całą twarz.

[cl_product_price id="14056"]

WIDOCZNIE NAJLEPSZY

siła twojego

spojrzenia

W dzisiejszych czasach żyjemy intensywnie.  Każdy ma swój powód, cel i historię, a ta wypisana jest na skórze wokół oczu. Nie musisz się nią chwalić światu jeśli nie chcesz – możesz zastosować nasz krem pod oczy i zostawić to dla siebie.

Jego formuła jest wysycona  energetyzującymi i nawilżającymi składnikami.  Z nim zapomnisz o obrzękach czy cieniach pod oczami. Zmarszczki przestaną być wyraźne, skóra stanie się jędrna i wypoczęta. To jak, wchodzisz w to?

home1-sliderlayout1.png

„Podoba mi się za lekką formułę, zapach i to, że rozprawił się z moimi workami pod oczami.” Kamil O.

photo-1552256029-66731b54099a.jpg

„Choć to krem pod oczy, po nocce stosuję go na całą twarz. Wtedy mimo tego, że jestem zmęczony, wyglądam na wypoczętego jakbym był po porannej kawie.” Rafał A.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI​

NA PIERWSZE ZAKUPY

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Twój rabat

20%

wpisz swój e-mail
i odbierz rabat

Rabat dotyczy wyłącznie produktów do pielęgnacji twarzy z lini MAN alfa. Naciskając przycisk „odbierz” wyrażasz zgodę na zapisanie się do newslettera prowadzonego przez firmę KANN

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Twój kod rabatowy

-20 %

meska-strefa

Skopiuj go i użyj przy finalizacji zamówienia