POLSKI PRODUCENT KOSMETYKÓW WEGAŃSKICH

TO WIĘCEJ NIŻ FIRMA, TO REWOLUCJA

KANN swoją nazwę zawdzięcza założycielom – Annie i Kacprowi – i jest spełnieniem marzeń tej dwójki. Pomysł na stworzenie tej marki kosmetycznej zrodził się z chęci kupienia prawdziwie męskich kosmetyków z okazji urodzin. Ponieważ kilka lat temu nigdzie wymarzonych produktów nie można było kupić, postanowiono je stworzyć i dać mężczyznom to, na co naprawdę zasługują. Tak rozpoczęła się kosmetyczna rewolucja w męskiej pielęgnacji.

właściciele KANN

NASZ
AUTORSKI DESIGN

Lubimy dopracowane produkty, które tworzą spójną całość, dlatego opakowania i wygląd naszych produktów opracowywaliśmy przez kilka miesięcy. U nas wszystko ma znaczenie: grafika, struktura, tekst. Naszymi projektami tworzymy coś więcej jak kosmetyki – projektujemy małe dzieła sztuki, tworzące razem spektakularną całość.

KANN to rewolucja w męskiej pielęgnacji. Naszymi produktami pokazujemy mężczyznom inną twarz kosmetyki. Udowadniamy, że męskie produkty mogą być męskie więcej jak tylko z nazwy. Konsystencja, zapach, dobór męskich składników i czytelna etykieta – to nasz autorski przepis na kosmetyczną rewolucję. Wiemy, co lubią mężczyźni i czego oczekują, dlatego do produkcji naszych kosmetyków używamy składników, których na co dzień używa się do produkcji różnego rodzaju alkoholi. Tak jak dobry i wysokogatunkowy alkohol przechowuje się w drewnianych beczkach, tak my przechowujemy nasze kosmetyki, pakując je w imitujące beczkę, kartonowo – metalowe tuby.

właściciel kann

Kacper Połochajło-Migda

// WŁAŚCICIEL

„Wierzę, że wszystko jest możliwe przy zachowaniu odpowiednich 3 proporcji: determinacji, wiary w sukces i konsekwentnej pracy. Tworząc naszą markę od podstaw jestem pewny, że tworzymy coś wyjątkowego na światową skalę.”

// WŁAŚCICIELKA

Męski świat jest mi bardzo bliski. Od lat przyglądałam się męskim potrzebom skóry i wsłuchiwałam się w męskie problemy. Całość zaowocowała stworzeniem autorskich kosmetyków, które dopracowywaliśmy do perfekcji przez długi czas. Mężczyźni w życiu oczekują konkretów i funkcjonalności, a my im to dostarczamy.

Anna Połochajło-Migda

POBIERZ
PREZENT

Pobierz bezpłatny
E-book i poznaj
3 sposoby na domowe SPA dla Twoich dłoni

Podaj swój adres e-mail

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 149 ZŁ DARMOWA DOSTAWA