TO WIĘCEJ NIŻ FIRMA, TO REWOLUCJA

KANN swoją nazwę zawdzięcza założycielom – Annie i Kacprowi – i jest spełnieniem marzeń tej dwójki. Pomysł na stworzenie tej marki kosmetycznej zrodził się z chęci kupienia prawdziwie męskich kosmetyków z okazji urodzin. Ponieważ kilka lat temu nigdzie wymarzonych produktów nie można było kupić, postanowiono je stworzyć i dać mężczyznom to, na co naprawdę zasługują. Tak rozpoczęła się kosmetyczna rewolucja w męskiej pielęgnacji.

właściciele KANN

NASZ
AUTORSKI DESIGN

Lubimy dopracowane produkty, które tworzą spójną całość, dlatego opakowania i wygląd naszych produktów opracowywaliśmy przez kilka miesięcy. U nas wszystko ma znaczenie: grafika, struktura, tekst. Naszymi projektami tworzymy coś więcej jak kosmetyki – projektujemy małe dzieła sztuki, tworzące razem spektakularną całość.

KANN to rewolucja w męskiej pielęgnacji. Naszymi produktami pokazujemy mężczyznom inną twarz kosmetyki. Udowadniamy, że męskie produkty mogą być męskie więcej jak tylko z nazwy. Konsystencja, zapach, dobór męskich składników i czytelna etykieta – to nasz autorski przepis na kosmetyczną rewolucję. Wiemy, co lubią mężczyźni i czego oczekują, dlatego do produkcji naszych kosmetyków używamy składników, których na co dzień używa się do produkcji różnego rodzaju alkoholi. Tak jak dobry i wysokogatunkowy alkohol przechowuje się w drewnianych beczkach, tak my przechowujemy nasze kosmetyki, pakując je w imitujące beczkę, kartonowo – metalowe tuby.

właściciel kann

Kacper Połochajło-Migda

// WŁAŚCICIEL

„Wierzę, że wszystko jest możliwe przy zachowaniu odpowiednich 3 proporcji: determinacji, wiary w sukces i konsekwentnej pracy. Tworząc naszą markę od podstaw jestem pewny, że tworzymy coś wyjątkowego na światową skalę.”

// WŁAŚCICIELKA

Męski świat jest mi bardzo bliski. Od lat przyglądałam się męskim potrzebom skóry i wsłuchiwałam się w męskie problemy. Całość zaowocowała stworzeniem autorskich kosmetyków, które dopracowywaliśmy do perfekcji przez długi czas. Mężczyźni w życiu oczekują konkretów i funkcjonalności, a my im to dostarczamy.

Anna Połochajło-Migda

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Szukasz czegoś ciekawego?

Sprawdź specjalnie wyselekcjonowane produkty, które mogą Ci się spodobać.

PRODUKTY POLECANE DLA cIEBIE

nIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nas ekspert Ci może pomóc

DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 99 ZŁ DARMOWA DOSTAWA