Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

Kiedy moją skórę po raz pierwszy dotknęła kropla próbki tego kosmetyku wiedziałam, że od tej pory nic nie będzie jak dawniej. Niepozorny, złoty olejek sprawił, że w sekundę całe moje wcześniejsze podejście do olei, zmieniło się o 180 stopni.

To była miłość od pierwszej kropli. Jak się później okazało, nie tylko u mnie, ale także u reszty testujących osób. Musicie wiedzieć, że w KANN nim zdecydujemy o masowej produkcji kosmetyku, poddajemy go licznym testom i nie mamy dla niego żadnej litości. Ten przeszedł wszystkie śpiewająco i nawet najsurowsi krytycy nie mieli się do czego doczepić. Wręcz to on przez cały okres testowania pokazywał nam na co go stać i jak wiele zastosowań w sobie kryje. Zgodnie stwierdziliśmy, że jest to prawdziwy eliksir i na taką też nazwę zasługuje.

Z czego składa się ELIXIR?

ELIXIR choć wygląda jak zwyczajny olejek, nie jest nim!

Jego wnętrze budują  estry etylowe kwasów tłuszczowych. Brzmi strasznie? – nic z tych rzeczy! Estry to naturalne składniki o super mocy. Są prostymi, nierozbudowanymi strukturami molekularnymi, które tworzy się z tradycyjnych olei. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i biozgodności, błyskawicznie wchłaniają się przez skórę i paznokcie, pozostawiając aksamitne uczucie, bez grama tłustości.

Jak i  z czego powstają estry etylowe?

Jak już wspomniałam, estry powstają z naturalnych olei roślinnych, które poddaje się specjalnemu procesowi transestryfikacji z trójglicerydów. To z nich tworzą się trzykrotnie mniejsze od zwykłych olei struktury o niewiarygodnie wielkiej mocy. Uzyskane estry stają się w 100% ultraczyste i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń jakie roślina w sobie posiadała. Ich wielkość i czystość sprawiają, że estry etylowe są w pełni biodostępne – a co w tym najważniejsze – po aplikacji, natychmiast wchłaniają się na poziomie komórkowym w organizmie człowieka i są w nim długo przetwarzane, przez co efekty ich pracy są widoczne i długotrwałe.

Jak ELIXIR działa na skórę i paznokcie?

Ponieważ estry etylowe są malutkie, ultraczyste i biozgodne, ich działanie na skórę i paznokcie można określić jednym słowem: cudowne.  Ich moc i czas w jakim regenerują dłonie jest wręcz nieprawdopodobna. Zaledwie kilka dni po codziennym stosowaniu ELIXIR-u, zauważysz i poczujesz różnicę. Pierwszą rzeczą, jaka rzuci Ci się w oczy będzie gładka i nawilżona skóra. Dłonie odzyskają jędrność, znikną zadrapania i drobne skaleczenia. Skóra przestanie być szorstka i popękana. Zauważysz jak pięknieje i staje się „gęstsza”. A jeśli zdecydujesz się także na wcieranie ELIXIR-u w paznokcie, przygotuj się, że odkryjesz swoje płytki na nowo. Paznokcie staną się twarde, mocne, zdrowe i lśniące. Pożegnasz kruszącą się, łamliwą płytkę. Zapomnisz o odstających i bolących skórkach. Na własnych dłoniach przekonasz się, że już nie będziesz musiała kłaść hybryd, żeby normalnie funkcjonować. ELIXIR doskonale nadaje się jako remedium dla zniszczonych paznokci po hybrydach czy żelu.

Zastosowanie i wskazówki.

ELIXIR został zapakowany w szklaną butelkę chroniącą przed promieniami UV oraz posiada pipetę. Pipeta w bardzo precyzyjny sposób pozwala odmierzyć ilość kropli jakie potrzebujesz (około 2-3 kropli wystarcza do wtarcia go w całą dłoń), jest bezpieczna dla Ciebie i estrów oraz jest higieniczna. Pamiętaj, aby nie przelewać kosmetyku do buteleczek po lakierach, ani nie nakładać go pędzelkami ze sztucznego włosia! EIXIR składa się z bioestrów i nie wolno ich bezpośrednio łączyć z tworzywami sztucznymi, ponieważ przy długotrwałym kontakcie może zajść między nimi reakcja.

ELIXIR możesz nakładać kiedy chcesz i ile chcesz. Nie pozostawia po sobie tłustej warstwy więc już kilka sekund po aplikacji możesz wrócić do swoich czynności bez obawy o ubrudzenie wszystkiego dookoła. ELIXIR możesz także dodawać, aby „podkręcić” moc swojego kremu do rąk czy masek. Baw się nim, korzystaj i poznawaj. To cudowny kosmetyk i pierwszy taki w Europie. Czerp z niego pełnymi garściami!

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Wiedza i nowości

Spodobał Ci się wpis?

Świetnie! Jeśli chcesz dostawać bezpośrednie informacje o publikacji kolejnych, podaj swój adres e-mail. Dzięki temu jeszcze ciepły (niczym bułeczki z piekarni) artykuł trafi do Twojej skrzynki! Do napisania!