ŚWIECA SOJOWA HOMME SPA

 

Wegańska, ekologiczna, biodegradowalna świeca wykonana ręcznie z naturalnego wosku sojowego o wyjątkowym męskim zapachu, inspirowanym perfumami Boss Bottled HUGO BOSS. Jest bezpieczna dla zdrowia, nie wydziela toksyn podczas palenia oraz czas jej spalania jest o połowę dłuższy niż u świec parafinowych. Użyty w świecy knot jest dostosowany do rozmiaru świecy, dzięki czemu pali się ona ładnym płomieniem, spalając się równomiernie.

 

Czas palenia ok. 50h.

 

SOJOWA ŚWIECA HOMME SPA

Wyjątkowe nuty zapachowe, koją zmysły i wprowadzają niepowtarzalną, sensualną atmosferę. Świeca HOMME SPA wypełnia przestrzeń aromatami egzotycznego cedru, drewna oliwnego i bergamotki. Jest doskonałym dopełnieniem rytuałów pielęgnacyjnych oraz świetnym pretekstem do spędzenia intymnego czasu tylko we dwoje. Zastosowany w niej zapach, tworzy wyjątkowy i zmysłowy klimat.

Dla każdego, kto lubi dbać o wyjątkową atmosferę podczas czynności wykonywanych codziennie jak i od święta.

 

  1. Przed rozpoczęciem palenia, upewnij się, że świeca ma temperaturę pokojową.
  2. Świece sojowe palą się oraz rozpalają o wiele dłużej niż świece parafinowe. Na pierwszorazowe palenie zarezerwuj 2-3 godziny. Tyle czasu potrzeba, aby nastąpiło pełne roztopienie wosku do brzegów naczynia. Jeśli pominiesz ten etap, Twoja świeca może tunelować, a z każdym kolejnym paleniem, jej pełne roztopienie i osiągnięcie basenu będzie coraz trudniejsze. W efekcie nie będziesz mógł cieszyć się pełną mocą zapachu.
  3. Świec sojowych nie należy palić na parapecie. Temperatura na zewnątrz jest często dużo niższa niż na dworze i może to spowodować nierównomierne spalanie świecy od strony okien.
  4. Nigdy nie zostawiaj świecy bez nadzoru! Pod koniec palenia świecy może zdarzyć się, że roztopiony w pełni gorący wosk spowoduje, iż przyklejony do dna naczynia knot zaczynie się przemieszczać. Spróbuj uniknąć tej sytuacji i nie stawiaj świecy na metalowej pokrywce, która zwiększa temperaturę dna świecy.
  5. Po każdym paleniu przycinaj knot świecy do ok. 0,5-1 cm. Pomoże to w odpowiednim rozpaleniu świecy i uniknięciu tworzenia się “grzybków” na końcówce knota.
  6. Nie doprowadzaj do roztapiania się wosku na więcej niż 1 cm. Jeżeli tak się dzieje, oznacza to, że temperatura w której palisz świecę jest zbyt wysoka i należy ją niezwłocznie zgasić ze względów bezpieczeństwa.

OPINIE O PRODUKCIE : SOJOWA ŚWIECA HOMME SPA

BRAK OPINII O PRODUKCIE SOJOWA ŚWIECA HOMME SPA - NAPISZ PIERWSZĄ

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Szukasz czegoś ciekawego?

Sprawdź specjalnie wyselekcjonowane produkty, które mogą Ci się spodobać.

PRODUKTY POLECANE DLA cIEBIE

nIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nas ekspert Ci może pomóc

DARMOWA DOSTAWA

ZA 0 ZŁ DOSTAWA DO PACZKOMATU

do odwołania