Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

Świadomość ekologiczna to cywilizacyjny postęp.  Segregujemy śmieci, wdrażamy ideę less waste czy poszukujemy produktów nadających się po zużyciu do recyklingu. Interesuje nas ślad węglowy i coraz więcej w naszym koszyku zakupowym ląduje wegańskich produktów. Wszystko to robimy z myślą o naszej planecie i przyszłych pokoleniach. Chcemy, żeby Ziemia była przyjaznym miejscem do życia i by nie zabrakło na niej wody. Stąd stawiamy kolejny krok w trosce o nasz wspólny dom – poznajcie określenie waterless.

Waterless, czyli bez wody.

Większość krajów na świecie zmaga się z deficytem wody. Przewiduje się, że za 4 lata około 1/3 ludzkości nie będzie miała dostępu do wystarczającej ilości wody pitnej. Choć wydawać by się mogło, że Polski to nie dotyczy, bo przecież nie leżymy na terenach pustyni, mamy powody do obaw. Polska to jeden z najuboższych w wodę kraj europejski. Średnio na Starym Kontynencie na jednego człowieka przypada 5,1 tys. m3 wody rocznie – w Polsce mamy najniższe zasoby wody przypadające na jednego mieszkańca – 1,7 tys. m3. Stąd tak ważne są działania i ograniczanie zużycia wody w codziennym życiu.

KANN 2.0

ELIXIR to pierwszy nasz produkt, który jest całkowicie pozbawiony wody i został stworzony bez jej udziału. Pomimo jej braku, nie traci on na swoich kosmetycznych właściwościach. Wręcz odwrotnie. Kosmetyki bezwodne są bezpieczne dla skóry, nie wymagają dużych ilości konserwantów oraz są przyjazne dla środowiska. Doskonale radzą sobie w pielęgnacji każdej skóry, paznokci czy włosów. Potrafią przynieść pożądane efekty bardzo szybko, świetnie nawilżają i odżywiają, poprawiając wygląd. To nie tajemnica, że ELIXIR jest pierwszym kosmetykiem z naszej nowej, bezwodnej linii KANN 2.0. Do jego grona dołączą kolejne, które w oszałamiający sposób będą dbały o Ciebie ale także ochronią naturalne środowisko oraz nie będą uszczuplały i tak małych już zasobów wody.

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Wiedza i nowości

Spodobał Ci się wpis?

Świetnie! Jeśli chcesz dostawać bezpośrednie informacje o publikacji kolejnych, podaj swój adres e-mail. Dzięki temu jeszcze ciepły (niczym bułeczki z piekarni) artykuł trafi do Twojej skrzynki! Do napisania!