Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

Kochani !

Jeszcze kilka tygodni temu, wszyscy żyliśmy w innej rzeczywistości. W ciągu tych kilkudziesięciu dni życie wywróciło się do góry nogami, przewartościowując spojrzenie na wiele spraw. Świat się zmienił, zmieniając w kilka chwil nasze życia. Niczym rozpędzona kula śnieżna, nabierająca prędkości
z każdym metrem, natrafiła na przeszkodę i rozsypała się na kawałki.

W tej kuli było wiele osób. Tysiące, a może nawet i miliony. W jednej chwili bezpieczny, znany świat przepełniony marzeniami, przestał istnieć. Jako początkujący przedsiębiorcy też byliśmy w tej gigantycznej śnieżce. Oprócz nas, znajdowało się w niej wiele innych mniejszych i większych firm.
To chichot losu. Dotychczas to do nas zgłaszali się różni ludzie z prośbą o pomoc, a teraz role się zamieniły.  Kiedyś to my pomagaliśmy innym, teraz to my potrzebujemy Waszego wsparcia.

 

Kochani, chcielibyśmy Was poprosić, abyście w tym trudnym czasie, wspierali polskich przedsiębiorców! Teraz, jak nigdy wcześniej potrzebujemy Waszej pomocy, aby zwyczajnie móc istnieć dalej. Nikt z nas nie wie kiedy ta pandemia się skończy, ale jedno jest pewne – wiele firm do tego końca nie przetrwa. Nie ma co ukrywać, że Polska gospodarka jest dziedziną szczególnie bliską naszemu sercu. Nasza firma współpracując z innymi, zapewnia różnym osobom pracę. To taki długi łańcuch naczyń połączonych, organizm, który zaczyna mieć poważne problemy, jeśli jeden organ przestaje funkcjonować. Jeśli my się wyłączymy, pociągnie to za sobą szereg konsekwencji dla innych.

Dlatego prosimy Was w imieniu wielu:  pamiętajcie i wspierajcie polskich wytwórców, restauratorów
i nas, producentów. Bez Was nasze istnienie nie ma zwyczajnie sensu. Pomyślcie o nas tak jak my myślimy o Was każdego dnia i wesprzyjcie nasze firmy, które ułatwiają Wam życie i wnoszą w nie trochę radości.

Z tego miejsca chcemy Was także zachęcić do udziału w akcji #wspierampolskiemarki . Oznaczajcie nas, udostępniajcie posty i jeśli jesteście zadowoleni z naszych produktów, podzielcie się
tą informacją dalej. Niech wieść o KANNie się niesie daleko w świat. Cytując słowa słynnej piosenki: „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…”.

Tym, którzy już wsparli naszą firmę oraz wzięli udział w akcji #wspierampolskiemarki serdecznie dziękujemy!

Trzymajcie się ciepło i zdrowo!

Anna i Kacper

Wasz KANN

Facebook
Twitter
Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Wiedza i nowości

Spodobał Ci się wpis?

Świetnie! Jeśli chcesz dostawać bezpośrednie informacje o publikacji kolejnych, podaj swój adres e-mail. Dzięki temu jeszcze ciepły (niczym bułeczki z piekarni) artykuł trafi do Twojej skrzynki! Do napisania!