ŻEL DO MYCIA TWARZY I BRODY

OCZYSZCZANIE &

pielęgnacja

żel do mycia twarzy i brody

IDEALNY DLA BRODACZA &

GOLIBRODY

Męski żel do mycia ma być męski, wydajny i konkretny tak, że nie bierze jeńców. I taki zrobiliśmy. Czarny, łagodnie myjący kosmetyk o multifunkcyjnym charakterze, swoje właściwości zawdzięcza zastosowanym składnikom. To one utrzymają Twoją skórę w dobrej kondycji każdego dnia: nawilżają, odżywiają, redukują świecenie i pozbywają się wyprysków.

A jeśli jesteś dumnym posiadaczem brody, dzięki niemu poprawisz kondycję swojego zarostu i zadbasz o skórę pod nią. Żel nadaje się do każdego typu męskiej skóry twarzy. Z bodą lub bez. Możesz go zastosować również jako płyn po goleniu. Pamiętaj, żeby go tylko potem zmyć. 

[cl_product_price id="14176"]

cZARNE ZŁOTO

oczyszczenie &

pielęgnacja

Jedni mówią o nim petarda, inni nazywają sztosem, my określamy go czarnym złotem. Wegański żel to połączenie 10 naturalnych składników aktywnych z delikatnymi substancjami myjącymi i obłędnym zapachem. 

Jest jak szwajcarski scyzoryk: umyjesz nim twarz, zastosujesz po goleniu, odżywisz i nawilżysz skórę, pozbędziesz się bakterii, oczyścisz i zmiękczysz włos (jeśli jesteś Brodaczem), a nawet zwalczysz wypryski i trądzik.

 

Close-up portrait of a handsome young man with brave manly face. Male beauty, cosmetics.

„Uwielbiam go za czarny kolor, za zapach i efekty jakie widzę po nim na swojej skórze. To pierwszy kosmetyk jaki uważam za godny dla faceta. Nie zamienię go na nic innego.” – Alex W.

Vincent - mąż Emmy
„ Stosowałem go przed zapuszczaniem brody – świetny. Ale teraz, gdy zapuszczam długą brodę ratuje mi życie. Łagodzi uczycie swędzenia i zmiękcza włos. Mój numer 1 na krzaczaste i gołe czasy.” – Marcin J.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI​

NA PIERWSZE ZAKUPY

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Twój rabat

20%

wpisz swój e-mail
i odbierz rabat

Rabat dotyczy wyłącznie produktów do pielęgnacji twarzy z lini MAN alfa. Naciskając przycisk „odbierz” wyrażasz zgodę na zapisanie się do newslettera prowadzonego przez firmę KANN

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Twój kod rabatowy

-20 %

meska-strefa

Skopiuj go i użyj przy finalizacji zamówienia