ZESTAW
BEST START

Aby zapewnić Ci najlepszy start każdego dnia, zacznijmy od początku, czyli od dokładnego oczyszczania i dziennej pielęgnacji. To podstawa dobrego wyglądu i zdrowej cery. Delikatne mycie pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń ze skóry, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. A krem dostarcza w głąb naskórka wszystkiego, co potrzebne, zabezpieczając skórę przed czynnikami zewnętrznymi na wiele godzin.
Zestaw Best Start składa się z multifunkcyjnego żelu do mycia twarzy i brody, który łączy w sobie funkcję kilku kosmetyków jednocześnie oraz Kremu na dzień – pielęgnującego i chroniącego preparatu. Obydwa produkty świetnie się uzupełniają, tworząc doskonały i niezawodny duet pielęgnujący podczas porannej toalety: skórę twarzy, brodę oraz skórę pod brodą.

149,90 

Żel do mycia twarzy i brody – to połączenie łagodnych substancji myjących z wieloma składnikami aktywnymi oraz węglem drzewnym. Całość tworzy innowacyjną mieszankę, która potrafi sprostać wymaganiom każdego brodacza jak
i golibrody. Obj. 150 ml. Więcej informacji znajdziesz tu: ŻEL DO MYCIA TWARZY
I BRODY

Krem na dzień SPF 15 – ultraszybko wchłaniający się krem, nie pozostawiający na skórze tłustych i białych śladów. Niezawodny, wydajny i skuteczny. Obj. 50 ml. Więcej informacji znajdziesz tu: KREM NA DZIEŃ

ZESTAW BEST START

Zestaw polecamy wszystkim rodzajom męskiej skóry.

Przed użyciem, wstrząśnij butelką z żelem.

Na zwilżoną skórę twarzy oraz brodę, nałóż niewielką ilość preparatu. Całość rozsmaruj na twarzy, omijając okolicę oczu. Masuj do momentu pojawienia się piany. Gdy uznasz, że skóra jest już wystarczająco oczyszczona, przemyj twarz ciepłą wodą i wytrzyj ją ręcznikiem.

Krem wmasuj na oczyszczoną skórę twarzy.

POBIERZ
PREZENT

Pobierz bezpłatny
E-book i poznaj
3 sposoby na domowe SPA dla Twoich dłoni

Podaj swój adres e-mail

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

DARMOWA DOSTAWA

JUŻ OD 149 ZŁ DARMOWA DOSTAWA