Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

ZESTAW
GOOD NIGHT

Po dniu pełnym wrażeń, zasługujesz na chwilę relaksu i odpoczynku. Momentu, gdy w pełni ukoisz zmysły i nabierzesz sił do kolejnych zadań. Zestaw Good Night zapewni Ci odprężenie ale także doskonałą wieczorną pielęgnację. Podczas, gdy Ty odpoczywasz, on odbudowuje i naprawia to, co za dnia zostało uszkodzone lub zniszczone.

W skład Good Night wchodzą dwa idealnie uzupełniające się produkty: Krem na noc i Krem pod oczy. Produkty zostały tak zaprojektowane, aby dopełniały się w każdym możliwym aspekcie. Posiadając ten sam delikatny i nienachalny zapach o dwóch różnych stopniach intensywności, Zestaw Good Night zapewnia wyciszenie skóry i zmysłów.

Krem na noc to bogactwo naturalnych surowców o wielokierunkowym działaniu: odżywczym, nawilżającym, regenerującym i antybakteryjnym. To pełnowartościowy posiłek dla każdego typu skóry, o którym więcej dowiesz się TUTAJ.

Krem pod oczy to niepozorny preparat o wielkich właściwościach. Jego formuła zawiera szereg składników aktywnych, całościowo dbających o stan najcieńszej skóry ludzkiego ciała. Naturalne surowce dbają m.in. o prawidłowe nawilżenie, odżywienie czy poprawę krążenia krwi i limfy. To skuteczny kosmetyk, o którym więcej dowiesz się TUTAJ.

Logowanie

NIE MASZ KONTA?