O marce KANN

W dzisiejszym świecie mamy nadmiar wszystkiego: produktów, informacji, bodźców i stresu. Wiemy jak ciężko jest w tym wszystkim się połapać i dokonać właściwego wyboru. Dlatego my stawiamy na konkrety, naukowe fakty i zero ściemy, żeby ułatwić Ci życie. Abyś szybko dostrzegł_a efekty tworzymy kosmetyki, które realnie działają; w trosce o Twój portfel opracowujemy wydajne formuły; z myślą o przyszłych pokoleniach wdrażamy ekologiczne rozwiązania.

W KANN przełamujemy stereotypy, jesteśmy otwarci na drugiego człowieka i odpowiadamy na Twoje potrzeby. Troszczymy się o środowisko, nie testujemy niczego na zwierzętach a także nie wykorzystujemy do produkcji żadnego odzwierzęcego składnika.

Poprzez nasze kosmetyki chcemy powiedzieć Ci, że możesz być kimkolwiek chcesz, wystarczy wyjść poza ramy. Nasze produkty są narzędziem w Twoich rękach, które ułatwią Ci osiągnięcie wymarzonego celu. My w Ciebie wierzymy, teraz Ty uwierz w siebie. Wspólnie możemy osiągnąć wiele, bo KANN oznacza MOŻESZ.

YES, YOU KANN!

Wiemy jak to jest, gdy Twoja kosmetyczna półka ugina się pod ilością kosmetyków, a jego interesuje tylko mydło, dezodorant i pasta do zębów. Wiemy co czujesz, gdy chcesz go przekonać do męskiej pielęgnacji. Też uważasz, że łatwiej byłoby Ci trzasnąć obrotowymi drzwiami niż zmienić jego podejście? Możesz już odetchnąć z ulgą. Mamy rozwiązanie Twojego problemu. Męskie kosmetyki KANN powstały z myślą o takich facetach jak Twój mężczyzna/ojciec/wujek oraz o każdym innym dżentelmenie, na którym Ci zależy.

Pomimo nieufnego podejścia do pielęgnacji, Twój Mężczyzna też chce dobrze wyglądać i czuć się świetnie sam ze sobą. Chce być zadbany, zachowując przy tym swoją męskość i niezależność. Potrzebuje do tego kosmetyków, które go nie przytłoczą i będą łatwe w stosowaniu. Chciałby przetestować coś dla siebie, ale nie wie jak i od czego zacząć, więc po prostu… nie robi nic. Uznaje, że to zbyt trudne, nie dla niego. I temat tu się urywa.

Naszymi męskimi kosmetykami udowodnisz mu, że męska pielęgnacja jest przyjemna, łatwa i nie pozbawia go męskości. Twój Mężczyzna poczuje się pewnie, bezpiecznie i wydobędzie z siebie moc prawdziwego Mężczyzny Alfa. Jak? O to zatroszczą się już nasze kosmetyki. O męskim designie. Męskim składzie. Męskim, skutecznym działaniu.

Koniec z ośmieszaniem, czas na ośmielenie!

Wiesz, że nasza planeta się zmienia. Gołym okiem widzisz, że klimat staje się coraz cieplejszy, obchodzą Cię ginące gatunki zwierząt, martwisz coraz mniejszą ilością wody, przerażają pożary lasów czy podtopienia całych miejscowości. Nie godzisz się na to, chcesz zmian, żeby to zatrzymać, bo nie mamy planety B. Doskonale wiesz, że każde wielkie zmiany zaczynają się od drobnych rzeczy.

My też to wiemy, dlatego w trosce o nasz wspólny dom, z szacunku do Ziemi i z myślą o następnych pokoleniach, stworzyliśmy wyjątkową linię kosmetyków KANN 2.0.

Troska o planetę nie musi oznaczać rezygnacji ze skutecznej i naturalnej pielęgnacji. Wręcz przeciwnie. Stworzyliśmy kosmetyki, które wprowadzą Cię na inny, skuteczniejszy i szybszy poziom pielęgnacji Twojego ciała, a jednocześnie zadbają o środowisko.

Jak?

Na wszystkich etapach produkcji kosmetyków z linii KANN 2.0 nie wykorzystujemy wody. Bazujemy na naturalnych roślinnych olejach, z których tworzymy ultraczyste bioestry. To one, choć małe i niewidoczne, odpowiadają za prawdziwie spektakularne i szybkie efekty.

Bioestry działają 3 razy dłużej w ludzkim organizmie, przez co efekty są widoczne 3 razy szybciej niż przy stosowaniu konwencjonalnych kosmetyków. Ich wielkość jest maleńka, dlatego wchłoną się błyskawicznie w głąb i natychmiast przystąpią do pracy. Bioestry są także czułe. Nie przepadają za światłem, dlatego chroni je obojętne dla środowiska szklane opakowanie. Po zużyciu zawartości buteleczki i wyrzuceniu go do odpowiedniego pojemnika, poddawane jest recyklingowi.

Kontakt

Sprawy ogólne
prosimy kierować na adres:

Social

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie!

Współpraca

wspolpraca@kann.com.pl
(48) 883 69 5266

Zamówienia

zamowienia@kann.com.pl

Media

media@kann.com.pl