Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

O Nas

Cześć, miło Cię widzieć na naszej stronie! Oznacza to, że prawdopodobnie interesujesz się naturalnymi kosmetykami z dobrym składem i/lub szukasz właśnie sprawdzonych produktów dla siebie lub swojej drugiej połówki. Prawda? Świetnie, że tu jesteś!

Ja mam na imię Ania i jestem właścicielką firmy KANN, polskiej marki kosmetycznej oferującej wegańskie kosmetyki dla kobiet i mężczyzn. Z przyjemnością opowiem Ci, jak powstaliśmy, bo może odnajdziesz w naszej historii swoje własne doświadczenia, a nasze kosmetyki staną się bliższe Twoim potrzebom.

Nasz początek wziął się z potrzeby zrobienia prezentu. Kiedy w 2016 roku dostrzegłam zawartość kosmetyczki mojego ówczesnego chłopaka, złapałam się za głowę. Mydło, dezodorant i pasta do zębów!

Widząc jakie problemy ma jego skóra, postanowiłam kupić mu zestaw kosmetyków. Wyobraziłam je sobie dokładnie: jak wyglądają, jak działają, a nawet jaki mają zapach czy konsystencję. Długo szukałam czegoś, co choć odrobinę zbliżałoby się ideału. W końcu miały być to kosmetyki, których mój mężczyzna będzie używać i to z przyjemnością! Nie mogły być to przypadkowe produkty…

Jak się pewnie domyślasz, niczego takiego nie znalazłam. Tych kilka lat temu, musiałabym pójść w tym temacie na kompromis – albo wybrać męski kosmetyk z kiepskim składem, albo wręczyć lubemu kosmetyk dla kobiet, o dedykowanym działaniu.

Tym moim spostrzeżeniem podzieliłam się z Kacprem, a on zaproponował, żebyśmy sami zrobili te produkty, aby dać facetom kosmetyki, na jakie naprawdę zasługują. Włożyliśmy w nie całe swoje serce – po to, by produkty KANN mogły skutecznie troszczyć się o najbardziej wymagającą skórę, utrzymywać jej zdrowie i atrakcyjny wygląd, a przy okazji być zwyczajnie wygodne w użyciu.

 

Tak zrodził się KANN.

Gdy męskie produkty zawitały na łazienkowych półkach, poszliśmy dalej. Z myślą o Planecie i kobiecej naturalnej pielęgnacji, stworzyliśmy nowoczesne, nieznane dotąd na świecie – wegańskie, bezwodne, super skuteczne kosmetyki bioestrowe.

Ich pojawienie się rewolucjonizuje podejście do dotychczasowej pielęgnacji. Bioestry są wytwarzane wyłącznie z naturalnych olei roślinnych i działają 3 razy lepiej, szybciej oraz skuteczniej na Twoje ciało niż tradycyjne kosmetyki. Przy tym są ekologiczne i oszczędzają kurczące się zasoby wody na Ziemi, ponieważ nie zawierają wody w składzie.

Naszymi produktami udowadniamy, że KANN to coś więcej jak kosmetyki. To wybór wspaniałego życia, gdzie znajdujesz odwagę do spełniania swoich marzeń. To pewność siebie, dzięki której zaczynasz swój dzień od słów: Yes, I KANN! To krok w kierunku świadomego, szczęśliwego życia, wolnego od stereotypów.

Dołącz do świata KANN i dzięki nim odkryj jak wielką siłę i piękno masz w sobie!

W KANN przełamujemy stereotypy, jesteśmy otwarci na drugiego człowieka i odpowiadamy na Twoje potrzeby. Troszczymy się o środowisko, nie testujemy niczego na zwierzętach a także nie wykorzystujemy do produkcji żadnego odzwierzęcego składnika.

Poprzez nasze kosmetyki chcemy powiedzieć Ci, że możesz być kimkolwiek chcesz, wystarczy wyjść poza ramy. Nasze produkty są narzędziem w Twoich rękach, które ułatwią Ci osiągnięcie wymarzonego celu. My w Ciebie wierzymy, teraz Ty uwierz w siebie. Wspólnie możemy osiągnąć wiele, bo KANN oznacza MOŻESZ.

Logowanie

NIE MASZ KONTA?