Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

- VEGAN -

Czarne złoto

ŻEL DO MYCIA TWARZY I BRODY

[cl_product_price id="14176"]

- butelka z pompką 150 ml

Czarny, niebarwiący żel do mycia twarzy i brody dla mężczyzn z węglem drzewnym dębu Ubame, to unikalnie pachnący preparat łączący zalety kilku produktów jednocześnie. Zawiera 98,27% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki zastosowaniu 6 łagodnych substancji myjących dokładnie oczyszcza skórę oraz brodę. Wysoka zawartość składników aktywnych, takich jak m.in.
olejek z drzewa herbacianego, chmiel, dąb, pieprz, pokrzywa czy kaktus, normalizuje pracę gruczołów łojowych, działa antybakteryjnie i odżywczo na skórę oraz włosy. Żel pozostawia skórę odświeżoną, matową i nawilżoną. Jest idealnym preparatem dla każdego typu męskiej cery, pomagającym walczyć z niedoskonałościami, także z trądzikiem.

Human hands with oil on white background

- VEGAN -

Czarne złoto

Podwaliną rewolucji przemysłowej, która zmieniła oblicze świata, był węgiel. Ponad 300 lat później to czarne złoto ponownie wraca do łask i znajduje zastosowanie w zupełnie innej niż dotychczas gałęzi przemysłu. Nasz czarny Żel jest ukłonem w stronę minionych czasów, kiedy prawdziwy mężczyzna kojarzył się z robotnikiem ubrudzonym smarem, pochodzącym z wielkich, przemysłowych maszyn. Dziś, wykorzystując ten sam surowiec odwracamy jego rolę – coś. co niegdyś brudziło i zanieczyszczało skórę, współcześnie służy do znakomitej pielęgnacji i utrzymania jej w czystości.

- poznaj pozostałe produkty KANN

Sprawdź nasze media społecznościowe

Logowanie

NIE MASZ KONTA?