Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

            Wraz z upływem lat, zmienia się stan skóry oraz jej potrzeby A ponieważ nie wszyscy znają typ swojej cery (ale już każdy doskonale pamięta swój wiek), aby ułatwić życie, producenci kosmetyków umieścili na etykietach cyfry, sugerujące grupę docelowych użytkowników. I tak na rynku widnieją:

Kremy –20,tak zwane kremy dla nastolatków. To zazwyczaj dobór przeciwtrądzikowych składników, o działaniu przeciwbakteryjnym i matującym nadmiernie świecącą się skórę.

Kremy +20, nawilżające i odżywiające skórę. Metrykalnie, to najlepszy czas dla skóry, ponieważ już nie walczymy z trądzikiem, mamy jędrną skórę i przy pomocy składników aktywnych, podtrzymujemy ten efekt (to w teorii, praktyka jednak często pokazuje, że rzeczywistość jest zupełnie inna).

Kremy +30, zawierają substancje podtrzymujące jędrność oraz składniki regenerujące, zmniejszające zaczerwienienia i przebarwienia.

Kremy +40, kosmetyki od tej grupy wiekowej, posiadają składniki przeciwstarzeniowe oraz takie, które stymulują produkcję kolagenu.

Kremy +50 i więcej , ponieważ w tym okresie zaczyna się proces zanikania wytwarzania sebum przez gruczoły łojowe, te kremy są bardziej tłuste, odżywcze, napinające, nawilżające i likwidujące coraz bardziej widoczne przebarwienia.

Podział kremów wyjaśnienie

Ten podział jest dość logiczny i funkcjonalny. Nie potrzeba przecież starszej, suchej skórze dokładać ściągających i przeciwłojotokowych składników, które są obecne w preparatach dla nastolatków; ani także nie ma większego sensu fundować młodym cerom silnie regenerujących kremów. Nie mniej jednak, takie rozwiązanie jest… sztuczne. Bardzo często spotyka się kosmetyki dedykowane pewnej grupie wiekowej, które w rzeczywistości zawierają niewielką ilość składników aktywnych i niestety jedyne czego pomagają się pozbyć, to tylko pieniędzy z portfela. To dość brutalne, lecz w świecie kosmetyków ilość składników aktywnych, często przekłada się na jakość preparatu.

Jak dopasować do wieku?

 To prawda, że w każdej dekadzie życia mamy inne potrzeby, jednakże pewne cechy i problemy, mogą wystąpić na każdym etapie, np. trądzik, sucha, nadwrażliwa skóra, przedwczesne zmarszczki czy przebarwienia posłoneczne. W tych sytuacjach zasada cyferek na opakowaniach się nie sprawdza, bo nagle skuteczniejszym preparatem dla 20 – letniej skóry, okazują się kosmetyki z półki 40+. Z kosmetykami jest trochę jak z ubraniami. Nie każdy licealista nosi rozmiar S i nie wszystkim będzie pasowała po pięćdziesiątce XL-ka. Ten przydatny w wielu przypadkach podział, to także wtłaczanie w ramy, sztywne szufladki mające na celu pomoc w doborze kosmetyków. Cały szkopuł jednak tkwi w tym, że nasze potrzeby są często poza sztywnymi zakresami, a potrzeby wynikają ze stanu i kondycji skóry, nie wieku.

Jak to u nas wygląda?

Tworząc nasze kosmetyki, bardzo mocno wzięliśmy sobie ten podział kremów do serca i postanowiliśmy stworzyć coś, co złamie wszelkie ramy i nie pozwoli schować się do szuflady. Wytworzyliśmy kosmetyki, będące odpowiedzią na męskie potrzeby, a przede wszystkim – na potrzeby ich skóry, bez względu na wiek. Zależało nam, aby nasze preparaty, poprzez bardzo bogatą kompozycję składników aktywnych, kompleksowo dbały i pielęgnowały męską twarz. Ich skład został dokładnie przemyślany i zaprojektowany w taki sposób, aby zaradzić realnym problemom, z którymi na co dzień borykają się mężczyźni. Nie było mowy o jakimkolwiek przypadku. W ten oto sposób, dzięki użytym do produkcji składnikom, preparaty nie zapomną o nawilżaniu i odżywianiu skóry trądzikowej, a u skór dojrzalszych oprócz regeneracji, pomogą w walce z drobnoustrojami.

KANNowskie produkty są wysycone naturalnymi, aktywnymi substancjami. Dobór ich składników został precyzyjnie dobrany, tak, by kosmetyk działał w wielu kierunkach jednocześnie. Każdy z nich ma za zadanie naprawić istniejące szkody, dostarczyć skórze tego, czego aktualnie potrzebuje oraz zabezpieczyć ją na przyszłość. Stawiamy na jakość oraz skuteczność. Dlatego nasze produkty świetnie nadadzą się w pielęgnacji u nastolatka, mężczyzny po 25 roku życia jak i u dojrzałego faceta o silnie przesuszonej skórze.

Produkty KANN są doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny. To skuteczne, wydajne i dobrze działające preparaty bez względu na wiek czy rodzaj skóry bez podział kremów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Wiedza i nowości

Spodobał Ci się wpis?

Świetnie! Jeśli chcesz dostawać bezpośrednie informacje o publikacji kolejnych, podaj swój adres e-mail. Dzięki temu jeszcze ciepły (niczym bułeczki z piekarni) artykuł trafi do Twojej skrzynki! Do napisania!