Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H
Zapłać wygodnie przez PayU lub przy odbiorze
Wysyłamy zamówienia w 24 H

POLSKI PRODUCENT WEGAŃSKICH KOSMETYKÓW

To chyba ostatni element wyposażenia łodzi Wikingów jaki przyszedł by nam na myśl. Któż by zgadł, że niezbędna okaże się niepozorna roślina o wdzięcznej nazwie Płucnica islandzka, bądź w przystępniejszej formie, znana szerszej współczesnej publiczności jako porost islandzki.

Ta niezbyt urodziwa roślina okazała się zbawienna podczas wypraw wojowników, pomagając im w przezwyciężeniu choroby morskiej czy pokonaniu najróżniejszych zdrowotnych przypadłości. To niebywałe, aby roślina bytująca w najzimniejszych częściach naszego globu, stanowiła swoiste panaceum na różnorodne choroby czy dolegliwości. Obecnie uważa się, że jest ona w stanie zastąpić sporą część domowej apteczki – zupełnie jakby natura chciała wynagrodzić wszystkim mieszkańcom zimnej północy surowe warunki, w jakich przyszło im żyć.

Porost islandzki jest fantastycznym surowcem farmaceutycznym ale także kosmetycznym. Dziś już wiemy, że działa zarówno od środka jak i od zewnątrz, pielęgnując i dbając o prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz włosów. Ponieważ płucnica islandzka jest połączeniem glonu oraz grzyba, świetnie sprawdza się jako składnik nawilżający oraz ochronny dla naskórka. Ponad to pomaga w oczyszczaniu skóry oraz normalizowaniu pracy gruczołów łojowych. Przydaje się także jako pomoc w walce z trądzikiem czy w rozmaitych chorobach skóry oraz poprawia koloryt skóry i zwiększa jej uelastycznienie.

Porost islandzki to także naturalny filtr ochronny, który tą cechę zawdzięcza karotenoidom. To one w naturalny sposób chronią skórę przed promieniowaniem UV.  Dodatkowo, znajdziemy w nim także minerały oraz witaminy z grupy B, które są ważne szczególnie dla tych, którzy poważnie myślą o zapuszczeniu brody. Dzięki tym witaminom do mieszka włosowego zostaną dostarczone substancje, które będą odpowiadały za prawidłowy przebieg fazy wzrostu włosa.

Jeśli zastanawiacie się, w których z naszych kosmetyków ukryliśmy ten składnik, oto odpowiedź: w kremihttps://kann.com.pl/produkt/krem-na-dzien/e na dzień. To on wraz z innymi surowcami dba o Wasze skóry każdego dnia.  Jeśli więc kiedykolwiek myśleliście, że Nordycka roślinność ma Wam niewiele do zaoferowania, sprawdźcie nasz krem. Zobaczycie, że będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Wiedza i nowości

Spodobał Ci się wpis?

Świetnie! Jeśli chcesz dostawać bezpośrednie informacje o publikacji kolejnych, podaj swój adres e-mail. Dzięki temu jeszcze ciepły (niczym bułeczki z piekarni) artykuł trafi do Twojej skrzynki! Do napisania!