Zestaw do pielęgnacji brody BEARDMAN

Twoja broda zasługuje na to, co najlepsze. Aby być zdrowa, mocna i lśniąca potrzebuje przemyślanych i dedykowanych kosmetyków, które wydobędą z niej prawdziwe męskie piękno. Żeby stała się Twoją dumą, potrzebuje 3 specjalnie wyselekcjonowanych kosmetyków, które zadbają o Twój zarost ale także wypielęgnują skórę pod nią.

W zestawie BEARDMAN znajdziesz wielofunkcyjny, antybakteryjny żel do mycia twarzy i brody, który doskonale oczyszcza, ale także nawilża i pobudza cebulki włosa do budowy zdrowego zarostu. Jest tu także olejek do brody DRWAL oraz pomagający uzyskać pożądany kształt balsam do brody. Te 3 produkty to MUST HAVE każdego brodacza, który całościowo chce zadbać o swój zarost.

 

249,90 

Historia pielęgnacji brody sięga zamierzchłych czasów. W antycznej Grecji stanowiła element kultu religijnego, a w średniowieczu była atrybutem ówczesnych elit. Dziś broda często jest uważana za ostatni bastion, należący wyłącznie do mężczyzn. Dla wielu zarost to styl życia. Skoro broda stanowi istotny element w życiu niejednego faceta, należy o nią szczególnie dbać. Wówczas staje się prawdziwą wizytówką swojego właściciela.

ZESTAW DO PIELĘGNACJI BRODY BEARDMAN

żel do mycia twarzy i brody

Żel do mycia twarzy i brody – to połączenie łagodnych substancji myjących z wieloma składnikami aktywnymi oraz węglem drzewnym. Całość tworzy innowacyjną mieszankę, która potrafi sprostać wymaganiom każdego brodacza jak
i golibrody. Obj. 150 ml. Więcej informacji znajdziesz tu: ŻEL DO MYCIA TWARZY
I BRODY

olejek do brody bez tła

Olejek do brody DRWAL – naturalny, męski olejek do pielęgnacji brody a także skóry pod nią. Zapewnia doskonałe nawilżenie i odżywienie zarostu. Dzięki niemu włos staje się zdrowy i lśniący. Obj. 30 ml. Więcej informacji znajdziesz tu: OLEJEK DO BRODY DRWAL

Naturalny Balsam do brody na białym tle

Balsam do brody – naturalny, bogaty w oleje balsam to połączenie produktu o właściwościach pielęgnacyjnych i ułatwiających układanie zarostu. Dzięki niemu broda uzyskuje pożądany kształt oraz staje się doskonale nawilżona i odżywiona. Obj. 60 ml. Więcej informacji znajdziesz tu: BALSAM DO BRODY

BEARDMAN jest doskonałym wyborem dla każdego brodacza. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją brodatą przygodę, BEARDMAN będzie Twoim przewodnikiem, który poprowadzi Cię do celu. Dzięki niemu zniwelujesz efekt swędzącej skóry i będziesz się cieszył miękką i lśniącą brodą.

Jeśli jesteś już doświadczonym brodaczem i Twój zarost to świętość, którą traktujesz bardzo poważnie, jesteś w dobrych rękach. BEARDMAN we właściwy sposób zajmie się pielęgnacją Twojej brody i skóry, gwarantując doskonały zdrowy wygląd i przyjemny dotyk.

 

  1. Umyj twarz i brodę żelem do mycia twarzy i brody.
  2. Wytrzyj twarz i brodę ręcznikiem do sucha.
  3. Dobierz odpowiednią ilość olejku do długości zarostu.
  4. Nanieś odpowiednią ilość olejku do brody na dłoń.
  5. Zaaplikuj olejek na brodę oraz skórę pod nią.
  6. Nałóż balsam na wewnętrzną część dłoni i rozgrzej go.
  7. Nałóż balsam na brodę nadając jej pożądany kształt.
  8. Dla wzmocnienia efektu możesz użyć grzebienia lub kartacza.
  9. Po całym dniu pamiętaj, aby umyć brodę i twarz żelem.

 

OPINIE O PRODUKCIE : ZESTAW BEARDMAN

BRAK OPINII O PRODUKCIE ZESTAW BEARDMAN - NAPISZ PIERWSZĄ

dołącz do nas

zapisz się na newsletter

Logowanie

NIE MASZ KONTA?

Szukasz czegoś ciekawego?

Sprawdź specjalnie wyselekcjonowane produkty, które mogą Ci się spodobać.

PRODUKTY POLECANE DLA cIEBIE

nIE WIESZ CO WYBRAĆ?

Nas ekspert Ci może pomóc

DARMOWA DOSTAWA

ZA 0 ZŁ DOSTAWA DO PACZKOMATU

do odwołania